Winill Branda & Folyo Dijital Baskıları

DİJİTAL BASKI :: DİGİTAL BASKI :: DİJİTAL BASKI MERKEZİ

dijital baskı bizim işimiz. dijital baskı ve dijital baskı ürün çeşitleri için bizi arayın … dijital baskı için en ucuz fiyat, dijital baskı için en profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz size bir telefon kadar yakınız.

Dijital Baskı : Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : Son yıllarda geliştirilmesine hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet , iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir.

DİJİTAL BASKI:
Günümüzde dijital baskı birçok alanda hizmet vermekte olup bir çok alanda kulanılmaktadır. Özellikle bayrak, reklamcılık, promosyon ,ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş , tekstil , bayrak firmaları , büyük firmaları, fotoğraf, resim artık dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanları son yıllarda aşırı derecede artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir bill board artık bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor.
Dijital Baskı; dijital baskı merkezlerinden veya ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine el değmeden bilgisayarlara aktarılmasına denirr. Dijital baskı, birçok baskı teknolojisini hız ve kalite açısından geride bırakmıştır. Aynı zamanda boyut sınırlamasını da ortadan kaldırmıştır. dijital baskı yeni bir teknoloji olması sebebiyle sürekli gelişmekte olan dijital baskı makinalarının baskı kalite ve hızları her geçen gün artmaktadır. Buna paralel olarak, yoğun dijital baskı talebi nedeniyle, üzerine baskı yapılabilen materyallerin üretiminin artması kullanılan malzeme fiyatlarının düşmesine neden olmakta ve bu da müşterilerimizin baskılarını uygun fiyatla yaptırabilmeleri anlamına gelmektedir. dijital baskı sayesinde filim kalıp olayına son verilmektedir. Her zaman sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin en kaliteli ve en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla
dijital baskılarını yapabilmeyi hedefliyoruz. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın…

İlkelerimiz
• Zamanında teslimat
• Garantili çalışma
• Ekonomik Fiyat garantisi
• stratejik planlama
• Dizayn Desteği

dijital baskı fiyatı
ucuz dijital baskı
dijital baskı poster
dış mekan dijital baskı
dijital baskı makınaları
acil dijital baskı
dijital baskı sistemi
branda afiş
vinil afiş
vinil poster baskı
one way vision baskı
Büyük Ebatlı Fotoğraf Baskısı
Büyük Ebatlı Poster Baskısı
dijital resim baskı
dijital fotoğraf baskı
folyo baskı
clp baskı
araç kaplama
dijital baskı boyaları
dijital baskı malzemeleri

Comments are closed